Zaufany opiekun i certyfikowany organizator

Kuratorium Oświaty
Centralna Ewidencja organizatorów Turystyki (CEOTiPUNPUT)
Gwarancja ubezpieczeniowa
Turystyczny fundusz gwarancyjny

Przejrzyste działania

Wierzymy, że rodzice mają prawo wiedzieć, kto opiekuje dzieci i jaki jest prawdziwy koszt świadczonych usług. 

Dlatego wykazujemy prawdziwe koszty wszystkich naszych usług— od zakupu materiałów, kosztu najmu, przez wykonanie godzinowe pracy, aż po koszty wyżywienia

— następnie oferujemy je rodzicom, bez marży (30 do 80%), którą narzucają zwykli organizatorzy. Cena Dzieci puszczy jest pobierana wyłącznie za opiekę, wyżywienie i ubezpieczenie dziecka.

Przejrzyste działania

Organizacja podlega pod resort Oświaty, Kuratorium Oświaty,
Centralna ewidencja organizatorów turystyki
Gwarancja ubezpieczeniowa

Turystyczny fundusz gwarancyjny

Współpracujemy z m.st. Warszawa i posiadamy Patronat Honorowy Burmistrza Dzielnicy Ursynów nad zbiórkami Dzieci Puszczy.

Fundacja Dzieci Puszczy - zespół na wakacje

Ktoś pracuje, żeby wypoczywać mógł ktoś!

Ferie, to wzmożony czas pracy w Fundacji Dzieci Puszczy. Chcemy, aby każdy uczestnik wypoczynku czuł się dobrze i pewnie był odpowiednio zaopiekowany i wrócił szczęśliwy, wypoczęty i gotowy na nowe wyzwania. Dlatego, nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i uważnych na potrzeby dziecka opiekunów!

Opiekun / wychowawca

OPIEKUN / WYCHOWAWCA

Spędzamy miesiące na poszukiwaniu i wyborze opiekunów i trenerów, którzy wyznają nasze wartości — tych, którzy opiekują dzieci puszczy. Dbamy o specjalny proces rekrutacji, a następnie szkolenia, weryfikację i wyjątkowy system wynagrodzeń dzięki, którym trener Dzieci Puszczy posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności. To zespół pedagogów, psychologów z uprawnieniami trenerskimi TUS w tym przewodników, harcmistrzów, wieloletnich instruktorów skautów.

To zespół pasjonatów optymistycznie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. 

Kadra Dzieci Puszczy
 to doświadczeni pedagodzy prowadzący na co dzień zajęcia z dziećmi. W trakcie roku szkolnego realizują program kompetencji emocjonalnych i społecznych prowadzony metodami aktywizującymi [Outdoor Education]. Wszystko to sprawia, że Opiekun Dzieci Puszczy zna potrzeby dzieci, a przez to lepiej je rozumie.

Kadra 

Pedagog, nauczyciel,

Trener TUS

Anna Laskowska-Krystosiak

Ekspert ds. relacji interpersonalnych, pedagog społeczny, certyfikowana trenerka umiejętności społecznych i emocjonalnych, wieloletnia nauczycielka i trenerka umiejętności praktycznych z zawodu i pasji.

Od 2010 roku związana z Fundacjami, organizacjami, Stowarzyszeniami i ośrodkami edukacji działającymi na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży. Posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji metodami aktywizującymi i turystyce kwalifikowanej. Założycielka sprawnie funkcjonującej organizacji młodzieżowej Fundacji Dzieci Puszczy, która w 2019 r. została członkiem międzynarodowej OE Network. Mama dwójki dzieci 12 letniej Natalii i 8- letniego Janka, których wychowuje wraz z mężem Rafałem.

Napisz do mnie:
dziecipuszczy@gmail.com

Psycholog, TRENER TUS, Instruktorka Harcerstwa, Trenerka nauki przez działanie

Magdalena Stępek

Psycholog i germanistka. Współpracuje z niemiecką organizacją Aktion Umwelt für Kinder, pracującą w duchu pedagogiki przeżyć (Outdoor Education).

Magda posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobywała na obozach i wyprawach harcerskich, a następnie w fundacjach, leśnych i zielonych szkołach.

W Fundacji Dzieci Puszczy odpowiada za outdoorowe programy edukacyjne. Jest trenerem grupy "Dzieci Puszczy".

Trener, Wychowawca

WOJTEK SZYMAŃSKI

Nauczyciel wychowania fizycznego, licencjonowany i doświadczony trener koszykówki i piłki nożnej dzieci i młodzieży. Wieloletni opiekun oraz trener obozów sportowych i rekreacyjnych. Ukończył studia magisterskie z Wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego.
W swojej pracy Wojtek kieruje się wychowaniem przez ruch i zabawę. Jego celem jest pomoc w znalezieniu i czerpaniu satysfakcji z podejmowania aktywności fizycznej oraz zaszczepienie wśród dzieci zdrowych nawyków.

W Fundacji Dzieci Puszczy Wojtek jest trenerem i wychowawcą dzieci w grupie młodszej 7-10 lat oraz współtwórcą Olimpiad i turniejów sportowych dla dzieci w wieku 7-14 lat.

Na co dzień Wojtek jest osobą aktywną, wręcz pasjonującą się sportem a swojemu hobby oddaje się razem z ukochaną żoną Agnieszką.
PEDAGOG, PRZEWODNIK HARCCERSKI, WYCHOWAWCA
Karolina Natkaniec

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz I roku studiów II stopnia na kierunku filologia polska o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

W wolnym czasie nadal zaangażowana w działalność harcerską. Od 11 roku życia należy do Związku Harcerstwa Polskiego, będąc instruktorem ZHP w stopniu przewodnika. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą, zdobyte m.in. podczas wyjazdów na obozy, półkolonie i zimowiska jako wychowawca.

W czasach licealnych była szefem Harcerskiego Klubu Turystycznego „Wertep”, którego celem było propagowanie turystyki pieszej oraz poznawanie walorów przyrodniczych Wyszkowa i okolic wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Posiada kurs wychowawców kolonijnych, certyfikat ukończenia Wędrowniczego Kursu Pierwszej Pomocy, małą Odznakę Turystyki Pieszej PTTK w stopniu złotym, a także odznaki woodcraftowe.

Uwielbia czytać książki, podróżować oraz spędzać czas na długich wędrówkach w pięknych okolicznościach przyrody. Od ponad dwóch lat uczęszcza na kurs tańca towarzyskiego.

Lider

zaufania

Gwarancja

Bezpieczeństwa

Stała kadra

Pedagogiczna

Certyfikowane

sprawdzone ośrodki

Zimowisko

Kazimierz Dolny / Wycieczki / Narty / przygody

Półkolonie zimowe

Ferie Przyjaźni 697 zł