Odkryj swój nadzwyczajny potencjał, swoje silne strony
i zamień je w umiejętności pokonywania trudności w nauce i na co dzień.

PROGRAM EDUKACYNY

Dla dzieci od 10 roku

inwestycja w to, co najważniejsze - spokojne, radosne, wierzące w swoje możliwości dziecko

OXFORDZKI MODEL

Program oparty jet na Oxfordzkim modelu edukacji oraz umiejętności efektywnej nauki. Wykorzystujemy techniki edukacji światowej klasy uczelni – Oxford, Harvard.

EFEKTYWNA NAUKA

METODY PRACY Z TEKSTEM. Strategia i celowość czytania. Efektywne notowanie - mapy myśli, technika słów kluczowych. Bieżące zapamiętywanie informacji podczas czytani i inne.

KURSY

MASTER MIND

Efekty wysokiej jakości

Cykl 10-ciu, 90-minutowych lekcji z Trenerem Technik Efektywnej Nauki.

Master Mind to program, dzięki któremu uczymy się jak się uczyć. Podchodzimy do nauki w sposób zaplanowany, przy czym mamy jeden podstawowy cel: nauka ma być skuteczna i jak najkrótsza. Uczestnicy poznają techniki uczenia się i już na zajęciach wykorzystują je. Pracujemy na specjalnie opracowanych podręcznikach oraz na żywym materiale szkolnym - odrabiamy lekcje i, częściej, uczymy się na egzaminy.

Grupa robocza to 5 uczniów bez względu na wiek, na jednego trenera. Nieobecności można odrobić w innym cyklu. Podręczniki w cenie. Możliwość płatności w 3 równych ratach. W przypadku konieczności pozostania w domu - uczestnik odbędzie lekcję online na platformie ZOOM lub Skype.

Lekcje indywidualne z dojazdem do ucznia. Dowolność terminów - dopasowana do wspólnych oczekiwań i możliwości. Kurs 10 lekcji może zostać zrealizowany w 10 dni. Podręczniki w cenie. Możliwość płatności ratach w zależności od ustalonych terminów lekcji. W przypadku konieczności pozostania w domu - uczestnik może odbyć lekcję online na platformie ZOOM lub Skype lub umówić inny termin.