Podczas tegorocznych Ferii zimowych odbywa się zgrupowanie dla dzieci i młodzieży w Kazimierzu Dolnym w ramach Akcji Zimowej Doceniaj nie oceniaj. Zgrupowanie jest 7-dniowym zimowiskiem wyjazdowym.

Zimowisko

Wyjazd na Flagowe Zimowisko Outdoorowe

Półkolonie zimowe

Ferie Przyjaźni 697 zł

Fundacja Dzieci Puszczy - zespół na wakacje

Ktoś pracuje, żeby wypoczywać mógł ktoś!

Wakacje, to wzmożony czas pracy u nas w Fundacji Dzieci Puszczy. Chcemy,aby każdy uczestnik wypoczynku czuł się dobrze i pewnie był odpowiednio zaopiekowany i wrócił z wakacji, szczęśliwy, wypoczęty i gotowy na nowe wyzwania.

Dlatego, nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i uważnych na potrzeby dziecka opiekunów!

Kadra 

Pedagog, nauczyciel,

Trener TUS

Anna Laskowska-Krystosiak

Ekspert ds. relacji interpersonalnych, pedagog społeczny, certyfikowana trenerka umiejętności społecznych i emocjonalnych, wieloletnia nauczycielka i trenerka umiejętności praktycznych z zawodu i pasji.

Od 2010 roku związana z Fundacjami, organizacjami, Stowarzyszeniami i ośrodkami edukacji działającymi na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży. Posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji metodami aktywizującymi i turystyce kwalifikowanej. Założycielka sprawnie funkcjonującej organizacji młodzieżowej Fundacji Dzieci Puszczy, która w 2019 r. została członkiem międzynarodowej OE Network. Mama dwójki dzieci 12 letniej Natalii i 8- letniego Janka, których wychowuje wraz z mężem Rafałem.

Napisz do mnie:
dziecipuszczy@gmail.com

Psycholog, TRENER TUS, Instruktorka Harcerstwa, Trenerka nauki przez działanie

Magdalena Stępek

Psycholog i germanistka. Współpracuje z niemiecką organizacją Aktion Umwelt für Kinder, pracującą w duchu pedagogiki przeżyć (Outdoor Education).

Magda posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobywała na obozach i wyprawach harcerskich, a następnie w fundacjach, leśnych i zielonych szkołach.

W Fundacji Dzieci Puszczy odpowiada za outdoorowe programy edukacyjne. Jest trenerem grupy "Dzieci Puszczy".

Trener, Wychowawca

WOJTEK SZYMAŃSKI

Nauczyciel wychowania fizycznego, licencjonowany i doświadczony trener koszykówki i piłki nożnej dzieci i młodzieży. Wieloletni opiekun oraz trener obozów sportowych i rekreacyjnych. Ukończył studia magisterskie z Wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego.
W swojej pracy Wojtek kieruje się wychowaniem przez ruch i zabawę. Jego celem jest pomoc w znalezieniu i czerpaniu satysfakcji z podejmowania aktywności fizycznej oraz zaszczepienie wśród dzieci zdrowych nawyków.

W Fundacji Dzieci Puszczy Wojtek jest trenerem i wychowawcą dzieci w grupie młodszej 7-10 lat oraz współtwórcą Olimpiad i turniejów sportowych dla dzieci w wieku 7-14 lat.

Na co dzień Wojtek jest osobą aktywną, wręcz pasjonującą się sportem a swojemu hobby oddaje się razem z ukochaną żoną Agnieszką.

PEDAGOG, PRZEWODNIK HARCCERSKI, WYCHOWAWCA

Karolina Natkaniec

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz I roku studiów II stopnia na kierunku filologia polska o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

W wolnym czasie nadal zaangażowana w działalność harcerską. Od 11 roku życia należy do Związku Harcerstwa Polskiego, będąc instruktorem ZHP w stopniu przewodnika. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą, zdobyte m.in. podczas wyjazdów na obozy, półkolonie i zimowiska jako wychowawca.

W czasach licealnych była szefem Harcerskiego Klubu Turystycznego „Wertep”, którego celem było propagowanie turystyki pieszej oraz poznawanie walorów przyrodniczych Wyszkowa i okolic wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Posiada kurs wychowawców kolonijnych, certyfikat ukończenia Wędrowniczego Kursu Pierwszej Pomocy, małą Odznakę Turystyki Pieszej PTTK w stopniu złotym, a także odznaki woodcraftowe.

Uwielbia czytać książki, podróżować oraz spędzać czas na długich wędrówkach w pięknych okolicznościach przyrody. Od ponad dwóch lat uczęszcza na kurs tańca towarzyskiego.

Zaufany opiekun i certyfikowany organizator

Lider

zaufania

Gwarancja

Bezpieczeństwa

Stała kadra

Pedagogiczna

Certyfikowane

sprawdzone ośrodki

Kuratorium Oświaty
Centralna Ewidencja organizatorów Turystyki (CEOTiPUNPUT)
Gwarancja ubezpieczeniowa
Turystyczny fundusz gwarancyjny